Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град Русе, Здравец Север 2
75 000 €
146 687.25 лв.

(1 875 €, 3 667.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:22 на 24 март, 2026 год.
Обявата е посетена 76 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
3-ти от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Едностаен апартамент в кв.Здравец,40 кв.м.Състои се от стая,кухня с тераса,коридор и санитарен възел.Към жилището има маза.
За ремонт.
Свободно паркиране.

За контакти,огледи и информация 0888339126
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
За ремонт
За контакт:
0888339126

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АТЛАС - РУСЕ
0888339126
АТЛАС - РУСЕ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
atlas-ruse.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул.Хан Аспарух 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град Русе, Здравец Север 2
Обява: 1a177435852357144

75 000 €
146 687.25 лв.
(1 875 €, 3 667.18 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Здравец Север 2

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност